logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen dytesore ne Tirane Marikaj ,jepet Ambjent me Qira

900.00 €

ID:
1109
Siperfaqe totale:
600 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Marikaj Tirane

Prona Pershkrim

Ambient me Qera i Pershtatshem per Zyra dhe Magazina .Ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh, Magazinim Mallrash ,Per prodhim . cmimi qirase 900 Euro ne muaj .Per me teper informacion telefono Orgeten ne nr:0676023889


Tipare

  • Siperfaqe totale : 600
  • Siperfaqe neto : 600
Vizita: 176

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total