logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ambjent Me Qira Per Zyra Te Rruga e Kavajes !!!

350.00 €

ID:
1107
Siperfaqe totale:
74 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Kavajes

Prona Pershkrim

Ambjent Me Qira Per Zyra Te Rruga e Kavajes 74 m2 kati i 5 te nje pallati te ri te paisur me ashensor, ambjenti perbehet nga 2 ambjente te paisur me ngrohje ftohje dhe 1 tualet te pajisur me te gjitha hidrosanitaret. orientimi ambjentit eshte nga jugu. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka faciletet te ndryshme pasi ndodhet ne qender te Tiranes. Kontakto Rubinin ne numrin e telefonit: 0674032995 per te realizuar vizit ne kete prone ose ne nje prone te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 74
  • Siperfaqe neto : 74
Vizita: 276

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total