logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Don Bosko ,Super Apartament 2+1 Me Qira

350.00 €

ID:
1104
Siperfaqe totale:
110 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Don Bosko

Prona Pershkrim

Ne Don Bosko ,70 m larg Karburantit ,jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat te ri ,i mire administruar me 2 ashensor .Apartamenti eshte i organizuar ne sallon pjeserisht i mobiluar+kuzhine,2 dhoma gjumi te mobiluara dhe te pajisura me krevat dopio ,2 tualete dhe 1 ballkon .Orientimi i apartamentit eshte nga jugu ku cdo dhome eshte e pajisur me vetrata xhami ,cka mundeson ndricimin natyral pergjat pjeses me te madhe te dites .Apartamenti eshte i mobiluar ,dhe elektroshtepiaket jane te reja .Cmimi 350 Euro .Per me teper kontaktoni ne numrin 0672049666


Tipare

  • Siperfaqe totale : 110
Vizita: 469

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total