logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1, me cmim Okazion!

46 000.00 €

ID:
1097
Siperfaqe totale:
72 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Rrapo Hekali

Prona Pershkrim

Tek Kodra e Diellit, mbi Casablanken, shitet Apartament 1+1, ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti, 1 tualete. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamenit eshte nga Jug-Perendimi, qe do te thote qe ka drite gjithe diten. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 72
  • Siperfaqe neto : 63
Vizita: 680

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total