logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Bllok, jepet Ambjent me Qira !

800.00 €

ID:
1090
Siperfaqe totale:
155 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
1
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Abdyl Frasheri

Prona Pershkrim

Tek Rruga Abdyl Frasheri, ne Bllok, jepet me qira Ambjent, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me ashensor, me siperfaqe 145 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet anes rruges te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Call Center, Klinike Dentare, etj.... Siperfaqja e ambjentit eshte e ndare ne 3 dhoma te medha, 2 tualete dhe nje dhome e vogel qe mund te sherbej si depo. Cmimi eshte 800 Euro ne muaj. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast, edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 155
  • Siperfaqe neto : 145
Vizita: 433

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total