logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Tek Rezidenca "Kodra e Diellit" Shitet Super Vilete !

Shtoni ne te preferuarat
215 000.00 €
€/m2

ID:
1077
Siperfaqe totale:
219 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
3
Kat:
0
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rezidenca kodra diellit

Prona Pershkrim

Tek Rezidenca KODRA E DIELLIT 1 shitet Vilete me siperfaqe totale 219 m2. Vila organizohet ne 2 kate banim 155.3m2 dhe nje oborr 63.8m2. Kati perdhe 73 m2 organizohet ne 1 ambient ndenjie te ndare nga zona e gatimit,1 tualet dhe oborri 63.8m2. Kati I pare organizohet ne 2 dhoma gjumi ku secila ka tualet te brendshem,dhe 1 ballkon qe ofron pamje ne natyre . Vileta shitet totalisht e mobiluar pasi eshte e investuar ne detaje per nje jetese sa me komode. Kjo Rezidence ofron nje qetesi dhe ajer shume te paster per jetesen tuaj. Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0676023889


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 219
  • Siperfaqe neto : 155.3
Vizita: 997

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total