logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Mercedez Benz Ambient me Qira per Zyra dhe Dyqan

750.00 €

ID:
1065
Siperfaqe totale:
106 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Autostrada TR-DR, Km 8, prane Mercedes Benz

Prona Pershkrim

Ambient me Qera i Pershtatshem per Zyra dhe Dyqan 106m2 - 7 EUR / m2 pa TVSH,Autostrada TR-DR, Km 8, prane Mercedes Benz Objekti i Perfunduar ne 2017,Ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh, Zyra Arkitekture ,Zyra Programimi . cmimi qirase 750 Euro ne muaj .Per me teper informacion telefono Orgeten ne nr:0676023889


Tipare

  • Siperfaqe totale : 106
  • Siperfaqe neto : 106
Vizita: 308

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total