logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Fakultetit te Drejtesise, Jepet me Qira 1+1!!!

300.00 €

ID:
1059
Siperfaqe totale:
70 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
7
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
rruga Milto Tutulani

Prona Pershkrim

Prane Fakultetit te Drejtesise jepet me qira apartament 1+1 ne katin e shtate te banimit te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe punime cilesore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti me ballkon, tualet. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht me gjithshka te nevojshme per nje jetese te rehatshme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nje nga zonat me te mira duke ofruar te gjithe facilitetet e nevojshme. Kontakto tani Almen ne numrin:+355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 70
  • Siperfaqe neto : 70
Vizita: 223

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total