logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Yrshek, Perballe QTU, Shitet Vile, Bashke me 1340m2 Toke !

148 000.00 €

ID:
1052
Siperfaqe totale:
310 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Yrshek

Prona Pershkrim

Ne Yrshek, perballe QTU, shitet Vile bashke me 670m2 toke. Cmimi eshte vertet i mire pasi ne zone vetem metri i tokes kushton rreth 100euro/m2. Ne zone ka vetem vila dhe qetesia eshte e pa diskutueshme. Autobuzi i Vores kalon shume afer viles dhe QTU eshte vetem 5 minuta larg. Organizimi i brendshem: kati 0 ka parkim te mbyllur, sallon, ambjent gatimi dhe tualet. Ne katin 1 gjenden 3 dhoma nga te cilat njera me tualet te brendshem dhe garderobe. gjithashtu gjendet edhe nje tualet. Per me shume informacione, kontaktoni Armandon ne numrin 0676022311


Tipare

  • Siperfaqe totale : 310
  • Truall/ toke : 670
  • Siperfaqe neto : 310
Vizita: 227

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total