logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar

Shtoni në të preferuarat
420.00 €
€/m2

ID:
1051
Siperfaqe bruto:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Pjeter Bogdani

Prona Pershkrim

Tek Stadiumi Dinamo, ne rrugen Pjeter Bogdani, prane shkolles Edit Durham, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 10 katesh te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte nje apartament i sapo rinovuar me kushte bashkekohore. Ky apartament orientohet nga Jug Perendimi cka e ben te jete i ekspozuar gjate gjithe dites nga Dielli. Tualeti eshte i pajisur me dritare. Zona ku ndodhet ky apartament e ben mjaft te preferuar pasi ofron te gjitha fasilitetet. Jepet vetem per te Huaj. Kontakto tani Arjolin ne numrin e telefonit: 067 6048402 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 100
Vizita: 93

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 60 48 402
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total