logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Fresku, Shitet apartament 1+1 i mobiluar!

38 000.00 €

ID:
1050
Siperfaqe totale:
72 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga muhamet deliu

Prona Pershkrim

Tek Fresku, rruges se thesarit Prane Shkolles shitet Apartament 1+1 ne katin e 5-te nje pallat te ri 7 katesh me ashensor funksional. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga 1 linje autobusi urban, Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete, si dhe cdo fasilitet si farmaci, supermaket etj. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me teper informacion telefono Festimin ne nr: 0676048046


Tipare

Vizita: 717

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total