logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Shkolla e Baletit, Jepet Me Qira Kati i 2 Dhe i 3 i nje Vile

Shtoni në të preferuarat
1 000.00 €
€/m2

ID:
1048
Siperfaqe bruto:
166 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Bulevardi Petro Nini

Prona Pershkrim

Tek shkolla e baletit, ne Bulevardin Petro Nini, Jepen me Qira kati i 2 dhe i 3 i nje vile 3 kateshe. Kati i 2 i viles organizohet ne nje sallon ndenje, nje ambient gatimi te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i 3 organizohet ne nje ambient ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet. Eshte e pershtatshme per banim, zyra, klinika apo biznese te tjera. Ka nje pozicion mjaft teper te favorshem dhe lehtesisht te aksesueshem. Per me teper informacion jeni te lutur te kontaktoni Geriolen ne nr e tel: 067 6048045


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 166
  • Siperfaqe neto : 83
Vizita: 26

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total