logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Durres Shitet Apartament 1+1

Shtoni në të preferuarat
33 000.00 €
€/m2

ID:
1047
Siperfaqe bruto:
63 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
shetitorja plazhit

Prona Pershkrim

Durres Te Shetitorja E Plazhit Shitet Apartament 1+1ne katin 4 te nje pallati te ri, me pamje nga deti Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme.Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit: 067 60 48 401 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 63
  • Siperfaqe neto : 60
Vizita: 58

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total