logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Fresku, Shitet apartament 1+1 i mobiluar!

38 000.00 €

ID:
1044
Siperfaqe totale:
65 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Fresku

Prona Pershkrim

Tek Fresku, rruges se thesarit ,Perballe Hipos shitet Apartament 1+1 ne katin e 3-te nje pallat te ri 7 katesh me ashensor funksional Buze rruge . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga 1 linje autobusi urban, Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete, si dhe cdo fasilitet si farmaci, supermaket etj. Apartamenti eshte ne proces hipotekor . Per me teper informacion telefono Orgeten ne nr:0676023889


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 65
  • Siperfaqe neto : 60
Vizita: 656

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total