logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek 9 Kateshet,Ambjent Te Turdiu Center 170 m2 me Qira

Shtoni në të preferuarat
3 500.00 €
€/m2

ID:
1039
Siperfaqe bruto:
170 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Barrikadave

Prona Pershkrim

Tek Turdiu Center jepet me qira ambjent 170 m2 .Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre ,i rrethuar nga vetrata xhami dhe me pamje spektakolare .Cmimi 3500 Euro .Per me teper kontaktoni ne nr .0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 170
Vizita: 53

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total