logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Kompleksi Dinamo

Shtoni në të preferuarat
500.00 €
€/m2

ID:
1038
Siperfaqe bruto:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Kompleksi Dinamo

Prona Pershkrim

Ambjenti ndodhet tek Kompleksi Dinamo ne Komunen e Parist. Eshte i sapo rikonstruktuar dhe cdo gje e re ne shtepi. Stuktura e apartamentit eshte 2 dhoma 2 tualete 2 ballkone dhe salloni ndjenes. Dy televizore te rinje: nje ne dhomen e ndenjes nje ne dhomen e gjumit. Ka super pamje sic mund te shikohet dhe nga fotot me siper. Ambjenti eshte 120 m2. Ashensori eshte i teknologjise se fundit ku mund te aksesohet vetem me chip dhe te jep mundesi parkimi. Kontaktoni tani IJonin ne nr e telefonit per me shume informacione rreth prones: +355 67 40 32 996


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 120
  • Siperfaqe neto : 120
Vizita: 707

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 067 20 49 555
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total