logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1

Shtoni në të preferuarat
83 000.00 €
€/m2

ID:
1037
Siperfaqe bruto:
92 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Bill Klinton

Prona Pershkrim

Tek Komuna E Parisit Tek Kompleksi Priceling Ne Rrugen 'Bill Klinton' Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte ne katin e dyte te nje pallati te ri me ndertime shume cilesore ,me sistem izolimi , sitem sigurie ne gjithe kompleksin qe survijohet i gjithi me kamera,po ashtu edhe me ambjent lojerash per femijet.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte,sallon+kuzhine, dhome cifti ,dhome femijesh nje tualet me ajrosje natyrale edhe nje ballkon, apartamenti ka nje hapesire shume te madhe qe e ben te adoptueshem n e 3+1 . Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe gjate gjithe dites ka drite natyrale. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi edhe brenda muajit do paiset me certefikate pronesie. Kontakto tani Arjolin ne numrin e telefonit: +3550676048402 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 92
  • Siperfaqe neto : 92
Vizita: 840

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 60 48 402
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total