logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Rruga E Kavajes Shitet Apartament 2+1

Shtoni në të preferuarat
100 000.00 €
€/m2

ID:
1036
Siperfaqe bruto:
104 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
9
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga E Kavajes

Prona Pershkrim

Ne Rrugen e Kavajes,tek Globe Shitet Apartament 2+1. Ne katin e 9 te nje pallati te ri i paisur me2 ashensor. .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 Sallon+kuzhin1,dhom cifti 1dhom femijesh1tualet te pergjithshem edhe nje ballkon me orientim nga perendimi si dhe nje ballkon nga veriu.Zona ofron te gjitha fasilitetet e mundshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0676048401 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 104
  • Siperfaqe neto : 89
Vizita: 96

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total