logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+1

88 000.00 €

ID:
1035
Siperfaqe totale:
124.7 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Don Bosko

Prona Pershkrim

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+1 124m2 ne katin e katert te nje pallati te ri te paisur me ashensor . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte,sallon+kuzhine, dhome cifti ,dhome femijesh nje tualet me ajrosje natyrale edhe nje ballkon, apartamenti ka nje hapesire shume te madhe qe e ben te adoptueshem n e 3+1 . Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe gjate gjithe dites ka drite natyrale. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi edhe se shpejti do paiset me certefikate pronesie. Kontakto tani Arjolin ne numrin e telefonit: +3550676048402 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 124.7
  • Siperfaqe neto : 118
Vizita: 177

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 60 48 402
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total