logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Rruga Elbasanit, Jepet me Qira Apartament 2+1+2, i Ri

Shtoni në të preferuarat
450.00 €
€/m2

ID:
1033
Siperfaqe bruto:
150 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
7
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Tek Rruga Elbasanit

Prona Pershkrim

Tek Rruga Elbasanit, Prane Vilave Gjermane, Jepet me Qira Apartament 2+1, i Mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati 8 katesh, sapo perfunduar. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne 1 sallon ndenje me kondicioner se bashku me ambjentin e gatimit ,1 dhome gjumi cifti te sapo mobiluar, 1 dhome femijesh, 2 veranta, dhe 2 tualete me dritare. Te gjitha dhomat jane te kompletuara. Apartamenti ofron komoditet dhe orietimi mundeson ndricim natyral. Ka mundesi parkimi. Liqeni ndodhet vetem 5 minuta ne kembe. Per informacione te metejshme kontaktoni Armandon ne numrin 0676022311


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 150
  • Siperfaqe neto : 150
Vizita: 64

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total