logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Rrugen e Kavajes, Jepet me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar

400.00 €

ID:
1030
Siperfaqe totale:
96 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
7
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Kavajes

Prona Pershkrim

Ne Rrugen e kavajes, fare prane qendres se qytetit, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 9 katesh te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi femijesh dhe nje tualet. Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe lehtesisht te aksesueshem. Zona te ofron te gjitha fasilitetet e mundshme dhe apartamenti eshte gjate gjithe kohes i ndricuar nga Dielli. Kontakto tani ne numrin e telefonit: 0672049666 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 96
Vizita: 273

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total