logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Ura Tabakeve,Zyre Moderne 2+1 e Mobiluar me Qira

750.00 €

ID:
1018
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Ura Tabakeve

Prona Pershkrim

Tek Lulishtja 1 Maji ,jepet me qira apartament 2+1 per zyre .Apartamenti ka nje siperfaqje prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma +1 sallon +1 banjo +ballkon.Te gjitha dhomat jane te mobiluara per zyre dhe te arreduara me elegance duke e bere ambjentin edhe me modern .Ambjenti eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje si dhe ka pamje nga lulishtja dhe ndricim gjate gjithe dites .Cmimi 750 Euro .Per me teper kontaktoni ne nr .0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
Vizita: 284

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total