logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 2+1

92 000.00 €

ID:
1014
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Rrapo Hekali

Prona Pershkrim

Tek Kodra E Diellit ne rrugen Rrapo Hekali , shitet Apartament 2+1, ne katin 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi,njera prej dhomave me ballkon me vete dhe 2 tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme.Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit: 067 60 48 401 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 109
Vizita: 500

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total