logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Te Rruga Kavajes Shitet Apartament 2+1 !!!

Shtoni në të preferuarat
80 000.00 €
€/m2

ID:
1007
Siperfaqe bruto:
81 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
12
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Kavajes

Prona Pershkrim

Te Rruga Kavajes shitet apartament 2+1 ne katin e 12 te nje pallati te ri te paisur me 2 ashensor, Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sollon ndenje me ambjent gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, si dhe 1 tualete te paisur me te gjitha hidrosanitaret, orientimi apartamentit eshte veri lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka faciletet te ndryshme pasi ndohet afer rruges kryesore. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto Rubinin ne numrin e telefonit: 0674032995 per te realizuar vizit ne kete prone ose ne nje prone te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 81
  • Siperfaqe neto : 75
Vizita: 155

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0674032995
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total