logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Vilat Gjermane, Jepet me Qera Vile Luksoze !

1 700.00 €

ID:
1000
Siperfaqe totale:
370 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
3
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga 3 Vellezerit Kondi

Prona Pershkrim

Tek rruga 3 Vellezerit Kondi, tek Vilat Gjermane, jepet me Qira, vile 2-kateshe, nga 115 m2 secili kat, 140 metra bodrum , dhe truall 380 m2 . Vila eshte ndertim shume cilesor i viteve te fundit , ka nje oborr me gjelberim te kendshem dhe te mire organizuar, me 3 vende parkimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e qete dhe relaksuese. Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Per nje vizite ne prone kontaktoni Armandon ne numrin 0676022311


Tipare

  • Tualet (e) : 3
  • Siperfaqe totale : 370
  • Siperfaqe neto : 370
Vizita: 431

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total