logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 2+1

Shtoni në të preferuarat
380.00 €
€/m2

ID:
996
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Myslym Shyri, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh. Organizimi i Apartamentit eshte si me poshte: dhome ndenje sebashku me ambient gatimi, dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome qendrimi e cila mund te perdoret edhe si dhome gjumi per femije. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. Kontakto tani Geriolen ne numrin e telefonit: 067 6048045 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 70
Vizita: 52

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 067 60 48 047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total