logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 2+1

Shtoni në të preferuarat
98 000.00 €
€/m2

ID:
995
Siperfaqe bruto:
88 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Rrapo Hekali

Prona Pershkrim

Tek Kodra E Diellit ne rrugen Rrapo Hekali , shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme.Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit: 067 60 48 401 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 88
  • Siperfaqe neto : 83
Vizita: 70

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total