logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Te Rruga Bardhyl Shitet Apartament 2+1 !!!

Shtoni në të preferuarat
98 000.00 €
€/m2

ID:
990
Siperfaqe bruto:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Bardhyl

Prona Pershkrim

Tek Rruga Bardhyl shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri te paisur me ashensor, Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sollon ndenje me ambjent gatimi te perbashket, dhome e ciftit eshte e mobiluar me mobilje bashkohore, ka dhe nje dhome tjeter ku mund te sherbej si per dhome femijesh si per guest room,, si dhe dy tualete te paisur me te gjitha hidrosanitaret dhe nje nga tualetet eshte me dritare dhe tjetri me aspirim, orientimi aportamentit eshte nga perendimi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka faciletet te ndryshme pasi ndohet afer shkollave, farmacive, 5 min larg qendres spitalore, eshte dy minuta larg transportit publik. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto Rubinin ne numrin e telefonit: 0674032995 per te realizuar vizit ne kete prone ose ne nje prone te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 120
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 92

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0674032995
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total