logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Myslym Shyri jepet me Qira Apartament 1+1!

240.00 €

ID:
985
Siperfaqe totale:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Tek Myslym Shyri jepet me qira apartament 1+1 ne katin e peste te nje ndertese 5 kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, nje dhome gjumi me ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshtei i mobiluar me pajisje te nevojshme. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, shume afer faciliteteve te ndryshme. Kontakto tani Almen ne numrin e telefonit +355 (0) 67 60 48 047 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 60
Vizita: 183

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048047
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total