logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1, me Klering !

Shtoni në të preferuarat
81 000.00 €
€/m2

ID:
981
Siperfaqe bruto:
68 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Frosina Plaku

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Frosina Plaku, tek 21 Dhjetori, shitet Apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri ne proces perfundimi, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti, , dhe 1 tualete. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe hapesire te mjaftueshme. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim dhe ka te gjitha dokumentat ligjore per marrjen e hipotekes. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 68
  • Siperfaqe neto : 59
Vizita: 193

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total