logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Myslym Shyr Jepet ME Qira Apartament 2+1 i Mobiluar

500.00 €

ID:
969
Siperfaqe totale:
80 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Myslym Shyri

Prona Pershkrim

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh dhe organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale te pajisur me tualet, nje dhome gjumi femijesh dhe nje tualet i perbashket. Mobilimi i apartamentit eshte teresisht i ri. Eshte lehtesisht i aksesueshem dhe zona te ofron gjithe facilitetet e mundshme. Kontakto tani Ijonin ne numrin e telefonit: 067 4032996 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 80
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 279

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032996
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total