logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Torre Drini ne katin e dyte , Jepet Zyre me Qira

Shtoni në të preferuarat
1 000.00 €
€/m2

ID:
967
Siperfaqe bruto:
80 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Torre Drini

Prona Pershkrim

Te Torre Drini jepet me qira nje ambjent komercial 80 m2 .Ambjenti eshte lehtesisht i aksesueshem dhe shume i pershtatshem per aktivitete si Zyre Avokatie , Notere .Cmimi 1000 Euro , Perfshihen ne kte cmim ngrohja , Pastrimi, Ukt , taksa .Per me teper informacion telefono Orgeten ne nr:0676023889 .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 80
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 142

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total