logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Kodra e Diellit, mbi Qendren Kristal, shitet Lokal !

Shtoni në të preferuarat
135 000.00 €
€/m2

ID:
919
Siperfaqe bruto:
90 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Zallit

Prona Pershkrim

Tek Rruga Frank Bardhi, mbi rrethrrotullimin e Selites, shitet Lokal, ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e Lokalit eshte 81 m2 duke perfshire katin e pare dhe te dyte te brendshem. Arredimi eshte bashkekohore dhe orientimi eshte veri-lindje. Perpara lokalit ka vend dhe per 4 tavolina. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe bruto : 90
  • Siperfaqe neto : 81
Vizita: 219

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total