logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Porcelan, Shitet Apartament, me Arredim dhe Mobilim Super Luksoz !

Shtoni në të preferuarat
149 000.00 €
€/m2

ID:
917
Siperfaqe bruto:
150 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Porcelan

Prona Pershkrim

Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 i sapo arreduar ne ne menyre luksoze. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 5-katesh. 2 dhomat jane ne permasat e duhura te shtruara me parket, salloni bashke me kuzhinen eshte bere me shije sepse arkitekti qe e ka dizenjuar, eshte i huaj. Pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira dhe me te shtrenjta ne treg, sepse pronari i apartamentit nuk eshte kursyer aspak. Ambjenti ndenjes, te jep pershtypjen sikur ndodheni ne nje vend ekzotik,me sistem aspirimi ne te gjithe ambjentin. Ka 2 ballkone dhe 1 tualet modern. Mundesi parkimi. Gjithcka eshte perfekte. Apartamenti ndodhet me orjentim jug-lindje-perendim dhe disponon certifikate pronesie. Mos humbni kohe te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin 0676022311.


Tipare

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 150
  • Siperfaqe neto : 139
Vizita: 54

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total