logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Kopeshti Botanik, Ne nje Zone te Qete Shitet Apartament 2+1!

Shtoni në të preferuarat
77 000.00 €
€/m2

ID:
916
Siperfaqe bruto:
105 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Pinari

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Pinari, tek Kopeshti Botanik, shitet Apartament 2+1, ne katin e 1 banimi (i dyti nga toka) te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet dhe dalje ne ballkon, dhome femijesh, 1 tualete i pergjithshem dhe shitet i pamobiluar. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe hapesire te mjaftueshme. Aktualisht jane te pavendura dyert e brendshe dhe tualetet, pasi jane lene te zgjidhen nga bleresi, por qe jane te pefshira ne cmim. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i apartamentit eshte 730 Euro/m2. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 105
  • Siperfaqe neto : 95
Vizita: 57

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total