logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Shkolla Baletit, Shitet Apartament 2+1, i Mobiluar, Super Luksoz !

Shtoni në të preferuarat
100 000.00 €
€/m2

ID:
915
Siperfaqe bruto:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Petro Nini Luarasi

Prona Pershkrim

Tek Shkolla Baletit, perballe Mini bashkise 1-2, Shitet Apartament 2+1 i sapo arreduar ne menyre luksoze. Apartamenti dodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, me planimetri perfekte, 2 dhomat jane ne permasat e duhura te shtruara me parket, salloni bashke me kuzhinen eshte bere me shije sepse arkitekti qe e ka dizenjuar eshte nje nga me te miret ne Tirane. Pajisjet elektroshtepiake jane te markes Samsung, me Tv luks ne ambjentin e ndenjes, tualeti modern me dritare. Gjithcka eshte perfekte. Apartamenti ndodhet me orjentim lindje dhe disponon certifikate pronesie. Mos humbni kohe te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin 0676022311, se apartamenti do shitet se shpejti !


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 100
  • Siperfaqe neto : 90
Vizita: 706

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total