logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Qender ,Apartament 2+1 Me Qira

Shtoni në të preferuarat
300.00 €
€/m2

ID:
913
Siperfaqe bruto:
80 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Qender

Prona Pershkrim

Ne qender te Tiranes ,jepet me qira apartament 2+1 .Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon .Hapesirat jane te gjitha te mobiluara ,dhomat te shtruara me parket .Apartamenti ka pamje nga Qendra dhe ofron komoditetin dhe cdo fasilitet per nje jetese sa me te mire .Cmimi 300 Euro .Per me teper kontaktoni ne nr . 0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 80
Vizita: 65

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total