logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 me cmim Okazion!!

Shtoni ne te preferuarat
34 000.00 €
€/m2

ID:
911
Siperfaqe totale:
67 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
6
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Shefqet Kuka

Prona Pershkrim

Tek Fresku, rruges se Teleferikut, shitet Apartament 1+1 ne katin e 6-te nje pallat te ri 7 katesh me ashensor funksional me cip. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje me ambjent gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Veri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga 1 linje autobusi urban, Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete, si dhe cdo fasilitet si farmaci, supermaket etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor .Kontakto tani Festimin ne numrin : 0676048046 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 67
  • Siperfaqe neto : 61
Vizita: 148

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total