logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 me cmim Okazion!!

Shtoni ne te preferuarat
45 000.00 €
€/m2

ID:
910
Siperfaqe totale:
102 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
5
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga Shefqet Kuka

Prona Pershkrim

Tek Fresku, rruges se Teleferikut shitet Apartament 2+1 ne katin e 5-te nje pallat te ri 7 katesh me ashensor funksional me cip. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet edhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga 1 linje autobusi urban, Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete, si dhe cdo fasilitet si farmaci, supermaket etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Festimin ne numrin : 0676048046 per te realizuar nje vizite ne prone !


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 102
  • Siperfaqe neto : 88
Vizita: 472

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total