logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament, me Planimetri Perfekte !

97 000.00 €

ID:
908
Siperfaqe totale:
115 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Komuna Parisit/Qendra Kristal

Prona Pershkrim

Tek komuna Parisit, perball Qendres Kristal, Shitet Apartament 2+1 ne katin 5 te nje pallati te ri, super cilesor i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi, dhome cifti me tualet te mbrendshem, dhome femijesh, 1 tualet te pergjithshem dhe 1 ballkon te dhoma ndenjes. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje-perendim,qe do te thote eshte me drite natyrale gjate gjithe kohes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e mundshme dhe ka lehtesisht akses ne unazen e madhe qe sapo ka perfunduar. Ka mundesi parkimi. Kontakto tani irisne numrin e telefonit:0676048401 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
Vizita: 420

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total