logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Don Bosko, Shitet Apartament 2+1, Super Luksoz, me Cmim Okazion !

77 000.00 €

ID:
907
Siperfaqe totale:
87 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Don Bosko

Prona Pershkrim

Tek Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 i sapo arreduar ne ne menyre luksoze. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, me planimetri perfekte, 2 dhomat jane ne permasat e duhura te shtruara me parket, salloni bashke me kuzhinen eshte bere me shije sepse arkitekti qe e ka dizenjuar eshte nje nga me te miret ne Tirane. Pajisjet elektroshtepiake jane te markes Samsung, me Tv edhe ne ambjentin e ndenjes edhe ne dhomen e gjumit. Tualeti modern. Gjithcka eshte perfekte. Apartamenti ndodhet me orjentim jug-perendim dhe disponon certifikate pronesie. Mos humbni kohe te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin 0676022311, se apartamenti do shitet shume shpejti !


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 87
Vizita: 2385

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total