logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Stadiumi Qemal Stafa ,Super Apartament 2+1 Me Qira+Garazhd

450.00 €

ID:
906
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
8
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Dervish Hima

Prona Pershkrim

Perball Ambasades Amerikane ,prane stadiumit Qemal Stafa jepet me qira apartament 2+1 me garazhd .Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ndertime cilesore ,dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes .Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne 1 sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone me orientim veri-lindje .Te gjitha hapesirat jane te mobiluara me kushte bashkekohore dhe te pajisura me kondicioner .Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe kohes me drite natyrale pasi cdo dhome eshte e pajisur me vetrata .Ashensori pallatit shkon deri tek pjesa nentoksore e parkimit dhe garazhdi ka akses direkt ne daljen nga parkimi .Telefono tani ne nr .0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
Vizita: 604

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total