logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Tek Vilat Gjermane ,Ambjent Komercial Me Qira ,Per Call Center

Shtoni ne te preferuarat
600.00 €
€/m2

ID:
905
Siperfaqe totale:
100 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
2
Mortgage:
0
Status:
To rent
Adrese:
Vilat Gjermane

Prona Pershkrim

Tek Vilat Gjermane ,jepet me qira ambjent komercial 100 m2 .Ambjenti eshte i pershtatur per call center .Ne cmim perfshihen 13 postacione ,te gjitha pajisjet e nevojshme si dhe printer, rac dhe 2 server dhe 10 PC .Qeraja 600 Euro .Per me teper informacion telefono Orgeten ne nr:0676023889/0697320785


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 100
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 143

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total