logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Qender ,Shitet Apartament 2+1 te Turdiu Center

Shtoni ne te preferuarat
243 000.00 €
1800 €/m2

ID:
903
Siperfaqe totale:
135 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
0
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Barrikadave

Prona Pershkrim

Tek Turdiu Center shitet apartament 2+1 me siperfaqje 135 m2 .Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe verand 40 m2 dhe ndodhet ne nje nga ndertesat me te mira ne Tirane .Ky apartament eshte mundesi perfekte investimi ku qeraja shkon nga 1000-2000 Euro .Telefono tani ne nr .0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 135
  • Siperfaqe neto : 113
Vizita: 638

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total