logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1 !!

Shtoni në të preferuarat
68 000.00 €
€/m2

ID:
902
Siperfaqe bruto:
65 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
0
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga e Saracve

Prona Pershkrim

Tek Selvia, prane SPAR, shitet apartament 2+1 bosh ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhome femijesh 1 ballkon edhe 1 tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe Perendimi, dhomat jane shtruar me parket . Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete, edhe shume prane qendres se Tiranes gje qe ju mundeson te gjitha fasilitetet e mundeshme si: shkolla private e shteterore, kopshte, supermarkete, farmaci etj. Mundesi parkimi para pallatit. Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Kontakto Festimin ne numrin e telefonit: 0676048046 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 65
  • Siperfaqe neto : 65
Vizita: 85

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total