logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Ap 2+1, me Dizanje te Vecante!

279 000.00 €

ID:
898
Siperfaqe totale:
200 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Selite e Vjeter

Prona Pershkrim

Mbi Kopeshtin Botanik, ne Rrugen Selite e Vjeter, shitet Apartament 2+1, ne katin 2 te njerit prej pallateve me te mire te zones. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje i madh bashke me ambjent gatimi (i cili eshte dhe me dritare), eshte i shtruar me parket Parador, banaku i guzhines eshte me Granit dhe pjesa e siperme me Mermer, dhome cifti, e shtruar me parket "Parador", me tualet dhe me nje studio elegante, kurse Garderoba eshte ne nje hapesire te vecuar brenda dhomes, nje dhome femijesh me tualet dhe paradhome dhe nje ballkon qe ka pamje nga qyteti. Te dyja Tualetet jane Incaso dhe me pajisje nga Porcelanoza. Grila e dritareve jane elektronike. Sistemi i ngrohje/ftohjes eshte i markes Fujitu. Ka sistem alarmi (Paradoks), sistem kamerash dhe Kasaforte. Apartamenti eshte arreduar nga zyre Arkitekturore dhe si rrjedhoje ka nje dizanje te vecante, punime shume cilesore te bera nga pronari ne momentin e rinovimit, hapesire te mjaftueshme, sistemim perfekt i hapesires dhe mobilim modern. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje. Zona ku ndodhet apartamenti duke qene se eshte mbi Kopeshtin Botanik, ofron gjithe komoditetin e nevojshem per nje jetese cilesore, duke filluar nga ajri i paster, qetesia dhe kushtet e sigurise. Ka dhe dy vende parkimi, por qe nuk perfshihen ne cmim. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 200
  • Siperfaqe neto : 178.5
Vizita: 615

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total