logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Turdiu Center ,Apartament 2+1 Me Qira Per Zyre

Shtoni në të preferuarat
500.00 €
€/m2

ID:
869
Siperfaqe bruto:
98 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Barrikadave

Prona Pershkrim

Tek Turdiu Center ,qender biznesi e lokalizuar ne qender te Tiranes jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqje prej 98 m2 .Apartamenti eshte i sapoperfunduar .Kjo qender ofron komoditet dhe fleksibilitet ne zhvillimin e aktivititeteve te biznesit .Cmimi 500 Euro eshte Super Okazion .Telefononi ne nr.0672049666 per te bere nje vizite ne prone ose ne ambjente te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 98
Vizita: 81

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total