logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Okazion Shitet Ambjent Comercial Te Turdiu Center

Shtoni në të preferuarat
460 000.00 €
3000 €/m2

ID:
864
Siperfaqe bruto:
154 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
9 Katshet

Prona Pershkrim

Ne katin 3 ,me pamje nga Sheshi Skenderbej shitet ambjent komercial. Dyqani eshte 153 m2, me lartesi dhe vetrat xhami 6m . Ofrohet mundesia e te shnderruarit te dyqanit ne duplex. Cmimi 3000 Euro/m2 . Kontakto tani Orgeten ne numrin 0676023889 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 154
  • Siperfaqe neto : 154
Vizita: 172

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total