logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Kopeshti Zologjik,, shitet Apartament 2+1!

85 000.00 €

ID:
847
Siperfaqe totale:
98 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Bilal Sina

Prona Pershkrim

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Bilal Sina, shitet Apartament 2+1, ne katin 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualete i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte nga Veri-Lindja. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 98
  • Siperfaqe neto : 90
Vizita: 705

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total