logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Okazion Shitet Toke Ne Rruge Dytesore Tirane - Durres

375 000.00 €

ID:
808
Siperfaqe totale:
5000 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Kashar

Prona Pershkrim

Ne Autostraden Tirane - Durres te Billa Shpk shitet nje toke me siperfaqa 5000 m2 . Zona po merr zhvillim te shpjet dhe po kthehet ne Zone Industriale dhe eshte momenti i duhur qe te investohet .Toka ka akses rruge dytesore dhe ne Autostrade ,dhe eshte e pershtashme per te zhvilluar cdo lloj aktiviteti , disponon dokumenta te rregullt Pronesie . Kontakto Orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 5000
  • Siperfaqe neto : 5000
Vizita: 526

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total